Realizacje agencji interaktywnej

Unilever

Projekt: Signal White Now: kampania edukacyjna w Social Media


Unilever zdecydował się na kontynuację przez agencję działań w tym kanale po sukcesie niedawno zakończonej akcji zintegrowanej „Zostań Łowcą Uśmiechów. Celem działań jest eksploatacja potencjału Internautów zgromadzonych na platformie Facebook, zaangażowanie ich w świat marki i edukacja w zakresie benefitów produktów z linii Signal White Now.


 

W ramach działań agencja 6ix WoMM odpowiedzialna będzie za kompleksowe prowadzenie profili marki na platformie Facebook. Poza standardową usługą polegającą na aktywnej moderacji profilu marki, przewidziano mikrokonkursy i działania aktywujące konsumentów, które będą wymagać stworzenia całej serii dedykowanych aplikacji konkursowych.


Działania Social Media dla marek FMCG są zawsze dużym wyzwaniem dla agencji. W przeciwieństwie do marek lifestyle’owych dużo trudniej zaangażować tu Internautę, dlatego konieczne jest prowadzenie działań dodatkowych, takich jak konkursy i akcje specjalne. Wszystko po to, by zapewniając odpowiedni zasięg działań móc skutecznie prowadzić dialog wokół marki Klienta” – mówi Michał Siejak, dyr. zarządzający 6ix WoMM.


Facebook okazał się jednym z kluczowych elementów w niedawno zakończonej kampanii. Dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć kontynuację działań w tym kanale agencji, która już udowodniła swoją skuteczność podczas aktywacji „Zostań Łowcą Uśmiechów - mówi Aneta Bronowska, Junior Brand Building Manager marki Signal, Unilever.

 


Rys.1. Aplikacja "Generator komplementów" na portalu społecznościowym Facebook.

 

Zobacz także:

 

> Serwis Internetowy, kampania mailingowa, obsługa konkursu

> Scorbolamid: Serwis Internetowy i gra interaktywna

 

> nasza oferta

> partnerzy