Realizacje agencji interaktywnej

Herbapol

Projekt: Big Active: serwis internetowy

 

 

Agencja pozyskała zlecenie realizacji projektu w drodze przetargu. Głównym wyzwaniem, z którym zmierzyła się agencja jest obecność dużej konkurencji w tej kategorii produktowej oraz tendencja klientów do zakupu herbaty w tradycyjnych kanałach sprzedaży.

 

E_misja Interactive360 wdrożyła na serwisie marki moduł „Akademia Herbaty”, pozwalający edukować konsumentów z zakresu bogatego portfolio produktów marki Big Active.

Agencja zaimplementowała także rozwiązania mające za zadanie budowę konwersji klientów do platformy e-commerce marki Big Active.E_misja interactive 360 jest również odpowiedzialna za przeprowadzenie kampanii performance marketingowej budującej ruch na serwis.

 

Rys. 1. Fragment strony głównej big-active.pl

 

Nowy serwis marki Big Active, dostępny pod adresem www.big-active.pl ma za zadanie zrealizować główne cele postawione przed agencją przez klienta – wzrost wizyt pochodzących z ruchu organicznego do poziomu 10 tysięcy miesięcznie, wydłużenie średniego czasu odwiedzin do 4 minut oraz znaczne obniżenie współczynnika bouncing rate, a także zwiększenie konwersji klientów z serwisu do platformy e-commerce marki dostępnej pod adresem www.smacznaherbata.pl.

 

Zobacz także:

 

> Kampania budująca świadomość

> Showroom kolekcji Jesień - Zima 2012/2013

 

> nasza oferta

> partnerzy