Praca w agencji interaktywnej

Agencja interaktywna E_misja Interactive 360 jako pracodawcaJesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją aspirującą do wyznaczania najwyższych światowych standardów. Dlatego poszukujemy wyjątkowych ludzi, o wysokim potencjale rozwoju, gotowych podjąć nowe wyzwania                   i współtworzyć nasz sukces

Stworzyliśmy młody, dynamiczny i utalentowany zespół ekspertów i pasjonatów marketingu zintegrowanego, gdzie ceni się partnerstwo i odpowiedzialność.
Jesteśmy dumni z naszych pracowników uważając, że każdy z nich odgrywa istotną rolę w rozwoju firmy – bez względu na stanowisko. Dlatego budujemy partnerskie relacje. Oczekujemy jednocześnie pełnej odpowiedzialności za własne decyzje i powierzone projekty.

Tworzymy wyjątkową atmosferę pracy - szanujemy indywidualizm, pracujemy zespołowo
. Dzięki zaufaniu jakie pokładamy w naszym zespole, jesteśmy gotowi elastycznie podchodzić do potrzeb i oczekiwań pracowników oceniając ich pracę przez pryzmat osiągnięć. Tworzymy elastyczną i otwartą organizację, której siła płynie z różnorodności. Wierzymy, że możliwe jest poszanowanie indywidualizmu z twórczym współdziałaniem i pracą zespołową zorientowaną na cel.  

Rzucamy ambitne wyzwania i wierzymy w rozwój osobisty. Wymagamy dużego zaangażowania, otwartości i odpowiedzialności. Jednocześnie oferujemy pracę dla czołowych polskich marek w niepowtarzalnej atmosferze, którą możesz współtworzyć razem z nami. Dbamy też o ciągły rozwój potencjału i kompetencji dzięki unikalnej kulturze opartej na dialogu, coachingu     i multidyscyplinarnych zadaniach. Uważamy, że kluczem do sukcesu jest talent, wizjonerstwo i pragmatyzm w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów, dlatego cenimy inicjatywę i indywidualizm. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nieszablonowe myślenie wzbogacające doświadczenie firmy.

Premiujemy osiągnięcia, doceniamy starania. W naszej działalności szczególną uwagę zwracamy na skuteczność realizacji. Tego samego oczekujemy od naszych pracowników. Dlatego premiujemy osiągnięcia i zrealizowane cele przenosząc je indywidualnie na warunki zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia.Ścieżki kariery

Pracując w agencji interaktywnej E_misja Interactive 360 będziesz miał możliwość rozwoju w jednym z czterech działów naszej firmy:

* Account Management
* Project Management
* Interactive Services
* Kreacja

Naszym pracownikom umożliwiamy rozwój pionowy w ramach działu poprzez możliwość podejmowanie nowych wyzwań i rosnącą samodzielność działania. Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb zespołu i szanować predyspozycje i pasje naszych pracowników. Umożliwiamy ponadto dynamiczny rozwój wiedzy, doświadczeń i kompetencji poprzez rozwinięty system coachingu               i komunikacji wewnętrznej.

Uważamy, że aby sprostać wymaganiom rynku, konieczne są multidyscyplinarne kwalifikacje. Dlatego umożliwiamy najbardziej zaangażowanym pracownikom rozwój poziomy zakładając możliwość poszerzania kompetencji w innych działach. Ponadto prowadzimy program wymiany pracowników pomiędzy agencją interaktywną E_misji Interactive 360, a naszym strategicznym partnerem NuOrder umożliwiając kompleksowy rozwój w dziedzinach komunikacji marketingowej wykraczającej poza kluczowe kompetencje firmy. 

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas już dziś!